فراخوان ها
فراخوان شرکت در نشست تاسیس کمیته فنی متناظر INEC TC 42 تحت عنوان « فنون آزمون ولتاژ و جریان بالا»
سازمان ملی استاندارد ایران با عنایت به اهمیت استانداردسازی و کاربرد استانداردهای بین المللی در عرصه تجارت جهانی در نظر دارد مشارکت جمهوری اسلامی ایران را در فعالیت های کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC)، ساماندهی نماید. بدین منظور اقدام به تشکیل کمیته های متناظر با کمیته های فنی (IEC) که وظیفه تدوین استانداردهای بین المللی در حوزه برق و الکترونیک را بر عهده دارند، نموده است. این کمیته ها متشکل از صاحب نظران و خبرگان از گروه های فراگیر ذیربط و ذینفع کشور می باشد.
لذا در این راستا با توجه به تاسیس کمیته فنی متناظر  INEC TC 42 تحت عنوان « فنون آزمون ولتاژ و جریان بالا»، از اعضای محترم کمیته ملی برق و الکترونیک ایران و کلیه متخصصین و صاحب‌نظران حوزه برق و الکترونیک دعوت می شود در نشست تاسیس این کمیته که در روز دوشنبه مورخ 13-04-1401 از ساعت 10:00 الی 12:00 به صورت مجازی برگزار میشود، حضور به هم رسانید. 

شماره تماس دفتر جهت دریافت اطلاعات بیشتر: 02188654063

جهت دریافت لینک شرکت در جلسه آنلاین (این لینک در زمان جلسه فعال خواهد شد) درخواست خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید :
 inec@isiri.gov.ir
در صورت تمایل به هرگونه مشارکت در کمیته فنی متناظر مذکور، فرم تکمیل شده درخواست عضویت حقیقی/حقوقی در کمیته ملی برق و الکترونیک ایران یا فرم اعلام داوطلبی جهت پذیرش مسئولیت در کمیته فنی متناظر را به همراه رزومه خود به آدرس ایمیل inec@isiri.gov.ir ارسال فرمایید.

جهت دانلود فرم های مورد نیاز اینجا را کلیک کنید.